Futbol Programı (2021-04-08)

Lig Tarih Saat Ev Sahibi - Konuk Takım
German 2. Bundesliga 08-04-2021 19:30 Hannover - Wuerzburger Kickers yayında
Guatemala Liga Nacional 08-04-2021 00:00 CD Guastatoya - Sacachispas
Guatemala Liga Nacional 08-04-2021 00:00 Municipal - Achuapa
Guatemala Liga Nacional 08-04-2021 00:00 Santa Lucia - Comunicaciones
Guatemala Liga Nacional 08-04-2021 00:00 Antigua GFC - Iztapa
Mexican Ascenso MX 08-04-2021 01:00 Mineros de Zacatecas - Cimarrones de Sonora
Moldovan National Division 08-04-2021 03:00 Dacia Buiucani - Zimbru Chisinau
Azerbaijan First Division 08-04-2021 03:00 Qarabag FK-2 - Neftçi PFK-2
Azerbaijan First Division 08-04-2021 03:00 Sumgayit FK-2 - Qaradağ Lökbatan
Azerbaijan First Division 08-04-2021 03:00 Kapaz - Zaqatala
Uzbekistan Super League 08-04-2021 03:00 Bunyodkor - Sogdiana
Uzbekistan Super League 08-04-2021 03:00 Metalourg - Andijan
Mexican Ascenso MX 08-04-2021 03:05 Cancún - Leones Negros UDG
Mexican Ascenso MX 08-04-2021 05:05 Dorados - Morelia
Ethiopian Premier League 08-04-2021 09:00 Fasil Kenema - Bahirdar Ketema
Vietnamese V.League 1 08-04-2021 13:00 Thanh Hóa - Hai Phong
Vietnamese V.League 1 08-04-2021 13:00 Binh Duong - Nam Dinh
Vietnamese V.League 1 08-04-2021 13:00 Da Nang - Hoang Anh Gia Lai
Ethiopian Premier League 08-04-2021 14:00 Adama Kenema - Hadia Hosaina
Iranian Persian Gulf Pro League 08-04-2021 14:00 Sanat Naft - Esteghlal
Vietnamese V.League 1 08-04-2021 15:15 Ho Chi Minh City - Song Lam Nghe An
Kenyan Premier League 08-04-2021 16:00 Wazito FC - GOR Mahia
Turkish Super Lig 08-04-2021 16:00 Denizlispor - Kasimpasa
Turkish Super Lig 08-04-2021 16:00 Gaziantep FK - Istanbul Basaksehir
Iranian Persian Gulf Pro League 08-04-2021 16:20 Persepolis - Nassaji Mazandaran
Latvian Higher League 08-04-2021 17:00 FK Metalurgs - Valmieras FK
Latvian Higher League 08-04-2021 17:00 Spartaks Jūrmala - Rīgas Futbola Skola
Lithuanian A Lyga 08-04-2021 17:00 Džiugas Telšiai - Nevėžis
DR Congo Ligue 1 08-04-2021 17:30 Groupe Bazano - Sanga Balende
Georgian Erovnuli Liga 08-04-2021 18:00 FC Telavi - Dinamo Batumi
Lithuanian A Lyga 08-04-2021 18:00 Hegelmann Litauen - FK Riteriai
Estonian Esiliiga 08-04-2021 18:30 FC Levadia Tallinn II - Tallinna Kalev
Estonian Esiliiga 08-04-2021 18:30 Paide Linnameeskond II - Tartu JK Tammeka II
Turkish Super Lig 08-04-2021 19:00 Malatyaspor - Fenerbahce
Lithuanian A Lyga 08-04-2021 19:00 Dainava - FK Panevėžys
Estonian Esiliiga 08-04-2021 19:00 Tartu Welco - Pärnu Jalgpalliklubi
Estonian Esiliiga 08-04-2021 19:00 FC Flora Tallinn II - Maardu Linnameeskond
Estonian Esiliiga 08-04-2021 19:00 Elva - Nõmme United
Coupe de France 08-04-2021 20:00 Red Star - Lyon
Saudi-Arabian Pro League 08-04-2021 20:50 Al-Ahli Saudi FC - Al-Raed
Scottish League 1 08-04-2021 21:00 Clyde - Forfar
Scottish League 1 08-04-2021 21:00 Dumbarton - East Fife
UEFA Europa League 08-04-2021 22:00 Granada - Man United
UEFA Europa League 08-04-2021 22:00 Arsenal - Slavia Prague
UEFA Europa League 08-04-2021 22:00 Ajax - Roma
UEFA Europa League 08-04-2021 22:00 Dinamo Zagreb - Villarreal